IV Starptautiskā Ezotēriskā meistardarbnīca „DZINTARA LATVIJA”!

un

I ŠAMANISKO UN VESELĪBAS PRAKŠU APMĀCĪBAS LATVIJĀ!

Nedēļas nogalē stāstīšu:

21.08.2021. - par kristāliem/minerāliem meditācijās, garīgajās praksēs, rituālos.

22.08.2021. - par Mēness kalendāriem atveseļošanās prakses, atslodzes laikiem, veselības stiprināšanu.

Linki zemāk – ļoti interesantas apmācības par dažādām tēmām. Piepildītas mācību stundas, labi lektori.

IV Starptautiskā Ezotēriskā meistardarbnīca „DZINTARA LATVIJA”!

2021. gada 21. augustā. 

11.15-12.15 Meistarklase: “Kristālu/minerālu izmantošana meditācijās, garīgajās praksēs un rituālos. To enerģija, nozīme un praktiski padomi”.

https://www.facebook.com/events/914573792605015?active_tab=about

I ŠAMANISKO UN VESELĪBAS PRAKŠU APMĀCĪBAS LATVIJĀ!

2021. gada 22. augustā.

11.15-12.15 Meistarklase: “Mēness ciklu izmantošana veselības praksēs. Astromedicīna, atslodzes laiki, dietas, pirtis”.


„Starptautiskā Baltijas Ezotērisko mākslu akadēmija”

pirmo reizi Latvijā rīko I RŪNU UN ORĀKULU FESTIVĀLU

 (Tiešsaistē un/vai klātienē – atkarībā no valstī noteiktajiem ierobežojumiem.)

Pasākums notiks 2021. gada 24. aprīlī, sestdienā no plkst.11.00 līdz 18.30. Laipni lūdzam Jūs kļūt par mūsu festivāla dalībniekiem!Jau no senseniem laikiem cilvēku vienmēr ir interesējuši jautājumi par sevi, par tuviniekiem, un par notikumiem, kas gaidāmi nākotnē. Viens no veidiem, kā saņemt atbildes un informāciju par interesējošo jautājumu ir – ar Orākula palīdzību.

Orākuli mēdz būt dažādi. Visbiežāk tie ir saistīti ar dabu (puķes, zeme, akmeņi, druīdu tēma, wicca utt.), bet pie Orākuliem pieskaitāmas arī rūnas, Baltijas etnogrāfiskās zīmes, u.c. Viens no visizplatītākajiem, kuru Meistari bieži izmanto, ir „Madame Lenorman” Orākuls.

Mūsu festivāls ir interesants visiem, jo tas apvieno labākos speciālistus ezotērikā. Dalībniekiem būs iespēja iepazīsies ar Meistariem un noklausīsies meistarklases. Tā ir iespēja izzināt vēl vienu aizraujošu un skaistu ezotērikas novirzienu. Orākuli ir tik skaisti, un to tulkošana ļoti radoša.

FESTIVĀLA MĒRĶIS – PARĀDĪT ORĀKULUS UN RŪNAS KĀ MĀKSLU!

Mūsu festivāls ir interesants visiem, jo tajā uzstāsies lieliski Orākulu un rūnu mākslas speciālisti. Dalībnieki varēs iepazīties ar Meistariem un noskatīties praktiskas meistarklases. Vēl viens skatupunkts uz ezotēriku un vēl viena iespēja atklāt sev jaunu zināšanu novirzienu!

Aicinām visus interesentus!

I RŪNU UN ORĀKULU FESTIVĀLS notiks
2021. gada 24. aprīlī, svētdienā no plkst. 11.00 līdz 18.30.

Pasākumu organizē sabiedriskā organizācija “Starptautiskā Baltijas Ezotērisko mākslu akadēmija” (SBEMA):

Vadītāja Helga Meijere

Informācijas un sabiedrisko attiecību direktore: Guna Kārkliņa

Organizatoriskā direktore: Ingrida Erdmane

Sīkāka informācija par festivālu pa tālruņiem: +371 29157666; + 371 2951898.

PASĀKUMA PROGRAMMA

11.00 - 11.15 Festivāla atklāšana.

11.15 – 12.15 „Cilvēka 3D informatīvais attēls un problēmu diagnostika, izmantojot vecākā Futarka rūnas”.

Šajā meistarklasē jūs varēsiet uzzināt, kā praktiski ar rūnu palīdzību iespējams noskanēt cilvēka informatīvo attēlu, lai atklātu problemātiskās zonas (enerģētiskos blokus, iekaisuma perēkļus, negatīvās vīrusu programmas.) Šī meistarklase būs ļoti interesanta gan iesācējiem, gan pieredzējušiem rūnu speciālistiem. Vispirms teorija, pēc tam izlikumu prakse.

Meistarklasi vadīs Helga Meijere (Latvija, Rīga). Sabiedriskās organizācijas “Starptautiskā Baltijas Ezotērisko mākslu akadēmija” un „Starptautiskās Jaunā Cilvēka attīstības akadēmijas” vadītāja, praktizējoša ezotērisko mākslu Meistare.

12.15 – 12.30 kafijas pauze.

12.30 – 14.30 Meistarklase „Maģiskie akmeņu Orākuli”.

Uzzini, cik daudzveidīga ir minerālu/kristālu Orākulu pasaule. Tā ir valdzinoša māksla un akmeņu Orākuli mums var tik daudz pastāstīt! Par dzīvi, darbu, mīlestību. Par visu. Tikai jāprot sarunāties.

Meistarklasē uzzināsiet kā pareizi sarunāties, kā pareizi formulēt jautājumus, un kā izprast atbildes. Ja nav gatavas kārtis, tās var izgatavot katrs pats, bet var arī darboties ar dabīgiem, „dzīviem” akmentiņiem. Runāsim kā sagatavoties darbam, un būs arī noderīgi padomi par savu akmeņu-orākulu kopšanu, glabāšanu, attīrīšanu un uzlādēšanu.

Meistarklasi vadīs Guna Kārkliņa (Latvija, Rīga). Sabiedriskās organizācijas „Starptautiskā Baltijas Ezotērisko mākslu akadēmija” valdes locekle. Apguvusi kursu „Mineraloģija” Rīgas Tehniskajā universitātē (2019.), „Dārgakmeņi, to sintētiskie analogi un imitācijas” Vernadska vārdā nosauktā Krievijas Valsts Ģeoloģijas muzeja/mineraloģijas laboratorijā (2020.), privātstundas pie pasniedzēja ar ASV Gemoloģijas institūta izglītību (2018./19.), senās minerālu izvēles, nēsāšanas un attīrīšanas tradīcijas Taro skolā „AditiGeja” (2000.).

14.30 – 15.00 – pusdienas pārtraukums.*

15.00 – 17.00 Meistarklase Orākuls „Pasaules vecās pilis”.

Majestātiskas un nepieejamas, romantiskas un skarbas, apvītas ar leģendām un mītiem, vēsturisku notikumu un karalisko drāmu liecinieces, kas aizrauj ar savu oriģinālo arhitektūras dizainu un skaistumu – pasaules vecās pilis. Tās demonstrēja ne tikai savu īpašnieku bagātību, bet arī kalpoja kā spēcīgi cietokšņi, kas vairākus gadus varēja noturēt aizsardzību. Pārdzīvojušas karus un stihiju triecienus, tās joprojām stāv neskartas, pārsteidzot mūs ar savu praktiskumu un uzticamību, padarot viduslaiku arhitektus par ģēnijiem.

Ar mīlestību ceļot un interesi par arhitektūru un vēsturi Meistare izveidojusi savu autordarbu – unikālu Orākulu “Pasaules pilis”. Caur šo Orākulu jūs varat apbrīnot ne tikai greznas ēkas, bet arī ienirt pasaku un leģendu pasaulē, kur piļu augstās smailes atgādina laikus, kad bija jācīnās par daiļavu sirdīm, un gaiss bija piesātināts ar bruņniecību un drosmi.

Meistarklasi vadīs Ingrida Erdmane (Latvija, Rīga). Sabiedriskās organizācijas „Starptautiskā Baltijas Ezotērisko mākslu akadēmija” valdes locekle. „Starptautiskās Jaunā Cilvēka attīstības akadēmijas” pasniedzēja, praktizējoša Taro meistare un numeroloģe.*

17.00 – 17.15 kafijas pauze.

17.15 – 18.15 Meistarklase „Pasaules augu un kukaiņu Orākuls”.

Šajā meistarklasē jums būs iespēja iepazīties ar vēl vienu unikālu autordarbu – „Pasaules augu un kukaiņu Orākulu”.

Dabas tēma ir tuva ļoti daudziem cilvēkiem jau kopš bērnības – pastaigas mežā, ogošana un sēņošana, braucieni uz jūrmalu, pastaigas parkos. Pie mums Latvijā daba ir skaista un daudzveidīga: jūra, ezeri, meži un pļavas... Mums patīk ar ģimeni doties uz laukiem vai pie dabas, lai atpūstos un smeltos spēku.

Šos praktiskais instruments – dabas Orākuls – būs saprotams visiem. To ir vienkārši izmatot, un tas sniedz atbildes uz visiem sadzīviskiem jautājumiem: vai vajag iegādāties nekustamo īpašumu, kādā valūtā veidot uzkrājumus, vai izdosies atrast labu darbu, vai izdosies ceļojums u.c.

Meistarklasi vadīs Helga Meijere (Latvija, Rīga). Sabiedriskās organizācijas “Starptautiskā Baltijas Ezotērisko mākslu akadēmija” un „Starptautiskās Jaunā Cilvēka attīstības akadēmijas” vadītāja, praktizējoša ezotērisko mākslu Meistare.*

18.15 – 18.30 – pasākuma slēgšana.

Pasākuma cenas.  Samaksājot līdz 15. aprīlim: 

 • Visa diena 75 eiro.
 • Viena meistarklase – 40 eiro.

No 15. līdz 24. aprīlim:

 • Visa diena 85 eiro.
 • Viena meistarklase – 45 eiro.

Samaksāt var ar pārskaitījumu „Starptautiskās Baltijas Ezoterisko mākslu akadēmijas” kontā:
LV30PARX0023179050001

Maksājuma uzdevumā jānorāda: „Dalība I Orākulu un rūnu festivālā” 24.04.2021.” Ja vēlaties apmaksāt tikai vienas meistarklases noklausīšanos, tad papildus jānorāda tās nosaukums.

Festivāla norise tiek plānota gan attālināti, gan klātienē, ja tiks atcelti ierobežojumi.

!!! Klausītājiem tiešsaistes pasākuma links tiks nosūtīts pirms pasākuma. Pēc pasākums apmaksas bankā linka saņemšanai, lūdzu, atsūtiet savu tālruņa numuru un e-pastu uz [email protected]

Ja varēsim tikties klātienē, tad būsiet mīļi gaidīti! Plānots, ka pasākums notiks pašā Vecrīgas sirdī - viesnīcas „Roma” skaistajā Kamīnzālē.

Paralēli notiks arī tiešsaistes translācija, lai meistarklases var noskatīties arī interesenti no citām pilsētām un valstīm.

Ja dalību pasākumā būsiet apmaksājuši, bet kaut kādu iemeslu dēļ nevarēsiet pieslēgties vai ierasties, jūs saņemsiet ierakstu.

Ja pasākums notiks gan tiešsaistē, gan arī klātienē, tad – klātienes vietu skaits ierobežots.

Sīkāka informācija par festivālu pa tel: +371 29157666; + 371 2951898.

Radošo psiholoģijas prakšu meistardarbnīca "Izzini sevi"

Ārkārtas situācijas dēļ pasākums pārcelts uz 2021. gada rudeni!

Sabiedriskā organizācija „Starptautiskā Baltijas Ezoterisko mākslu akadēmija” (SBEMA) rīko Baltijā pirmo RADOŠO PSIHOLOĢIJAS PRAKŠU MEISTARDARBNĪCU „IZZINI SEVI!”

Norises vieta un laiks -  2020.gada 15.novembris,  Rīgā, „Hotel Roma” Kamīnzālē. 

Mūsdienās ir radītas daudzas multiplikācijas filmas, taču ir kāds šedevrs, kuru 1975. gadā radīja scenārija autors Sergejs Kozlovs un režisors Jurijs Noršteins. Un tā ir – „Ezītis miglā”!

 Šis šedevrs ieguvis 35 starptautiskās un bijušās PSRS prēmijas, bet 2003. gadā Tokijā, Japānā ieguva pirmo vietu kā „Visu laiku animācijas filma Nr.1”.

„Filmā „Ezītis miglā” Jurijs Noršteins runā par galvenā varoņa pirmo saskarsmi ar sadzīves noslēpumiem, par dzīves traģiku, kas pastāv pasaulē un, protams, par bezgalīgu labestību. Šī filma, kas ir pilna ar smalkām psiholoģiskām niansēm, apliecina, ka nav tādas cilvēcisko emociju gammas, ko nevarētu parādīt multiplikācijā,” teicis Josifs Bojarskis. Multiplikācijas filmas panākumi neslēpjas tikai galvenā varoņa jaukajā tēlā un raksturā. Skatītāji ekrānā redz arī savu pārdzīvojumu atspulgu. Kāds sajūt bērnības bailes, kāds atminas bailes, izejot pieauguša cilvēka dzīvē, kāds izjūt bailes no aiziešanas tajā saulē. Kāds saskata ieiešanu smalkajā pasaulē, kāds – zemapziņā. Tādējādi „Ezītis miglā” atrodas ārpus parastā animācijas formāta, pārvēršoties par filozofisku darbu ar dziļu jēgu.

Multiplikācijas filmas apogeja ir gigantiska koka parādīšanās, ko var salīdzināt ar Dzīvības koku, kura zari tiecas ārpus prāta robežām. Tajā apvienojas trīs pasaules – pazemes valstība, zeme un debesis – kā racionālā, empīriskā un metafiziskā izziņas apvienojums. Tas ir metaforisks galvenā varoņa ceļojums. Cilvēka dzīves ceļš ir kā ceļojums cauri nezināmajam. Tajā ir negaidīti pagriezieni un likteņa peripetijas, ir bēdas, prieki un emocijas.Šīs sarežģītās tēmas bija atspoguļotas it kā vienkāršā stāstā tik daudzkrāsaini un aizkustinoši. „Ezītis miglā” nevienu skatītāju visā plašajā pasaulē nav atstājis vienaldzīgu. 

Šā gada 15. novembrī Vecrīgā, „Hotel Roma” telpās, Rīgā Kaļķu ielā 28 sabiedriskā organizācija „Starptautiskā Baltijas Ezoterisko mākslu akadēmija” (SBEMA) rīko Baltijā pirmo psiholoģijas prakšu meistardarbnīcu „IZZINI SEVI!”.

Meistardarbnīcas simbols – Ezītis (multiplikācijas filmas “Ezītis miglā” galvenais varonis). Meistardarbnīcas devīze: “Ja tevis nav, tad arī manis nav. Saprati?” (Citāts no multiplikācijas filmas “Ezītis miglā”.)

MEISTARDARBNĪCAS MĒRĶIS: IEPAZĪT “NOU HAU” - JAUNAS, ORIĢINĀLAS PSIHOLOĢIJAS UN SEVIS IZZINĀŠANAS METODES! 

Latvijā ir augstskolas, kas sagatavo augsta līmeņa psihologus, kuri darbojas dažādās sfērās. „Starptautiskā Baltijas Ezoterisko mākslu akadēmija” meistardarbnīcā aicina piedalīties psihologus, un savās meistarklasēs iepazīstināt ar jaunām interesantām metodēm sevis izzināšanā un pastāstīt par jauniem virzieniem. Par dalībnieku var kļūt arī ikviens citas jomas speciālists, kas palīdz cilvēkiem atrast sevi un izprast dzīves ceļu. 

Lūdzam pieteikties jau tagad, jo vietu skaits ir ierobežos. Visi pieteikumi tiks izskatīti līdz 1. novembrim. No meistariem gaidīsim dalības pieteikumu, informāciju par sevi un meistarklases tēmu.Meistardarbnīca noteikti būs interesanta, ja jūs:

 • esat speciālists psiholoģijas vai pedagoģijas jomā;
 • interesējaties par psiholoģiju un cilvēka būtību;
 • meklējat savu ceļu dzīvē;
 • esat pārdzīvojis kādu dzīves krīzi un meklējat izeju;
 • esat atbildīga mamma vai tētis, kas tiecas pēc harmonijas attiecībās ar bērniem;
 • vēlaties iepazīt sevi dziļāk un izprast pašrealizācijas iespējas. Meistardarbnīca notiks svētdien, 15. novembrī no plkst. 10.00 līdz 21.00. Pašā Vecrīgas sirdī – „Hotel Roma” Kamīnzālē. Ieejas maksa apmeklētājiem: Līdz 12. novembrim par visām meistarklasēm - 85 eiro; Par vienu meistarklasi – 35 eiro.
Samaksāt var ar pārskaitījumu „Starptautiskās Baltijas Ezoterisko mākslu akadēmijas” kontā: LV30PARX0023179050001 Maksājuma uzdevumā jānorāda: Psiholoģijas prakšu festivāls „Izzini sevi!”, 15.11.2020.

 • Maksājot pasākuma dienā 15. novembrī uz vietas, apmeklētājiem dalības maksa: par visām meistarklasēm – 95 eiro; par vienu meistarklasi – 45 eiro.
SBEMA ir gatava sadarbībai ar sponsoriem un atbalstītājiem, kā arī ar uzņēmumiem, mājražotājiem vai pakalpojumu sniedzējiem, kas vēlas meistardarbnīcu atbalstīt, reklamēt vai piedāvāt savu produkciju un pakalpojumus pasākuma laikā. Ir iespēja arī ievietot reklāmu SBEMA interneta informācijas resursos. Sadarbības iespējas apspriedīsim individuāli. Sazinieties ar mums! (Jūsu uzņēmējdarbībai jābūt reģistrētai un produkcijai vai pakalpojumam atļautam LR teritorijā.)

Īpaši ieinteresēti esam sadarbībā ar mazā biznesa pārstāvjiem un individuālajiem uzņēmējiem. Piedāvājam reklāmas iespējas mūsu interneta resursos un iespējas tirgot savu produkciju festivālā. Būsiet mīļi gaidīti!
 • Force Majeure (covid-19) gadījumā, ja kāds no meistariem/lektoriem nevarēs ierasties uz meistardarbnīcu, pieteiktā lekcija tiks translēta video ierakstā. Festivāla laikā būs iespējas pieteikties individuālai foto sesijai Kamīnzālē.
Fotogrāfe: Jeļena Supruna Meistaru/lektoru, atbalstītāju, sponsoru un tirdzniecības pieteikumus gaidīsim e-pastā: [email protected] Tālruņi informācijai: 371 29518980; +371 29157666 SBEMA Vadītāja: Helga E. (Rīga, Latvija) Informācijas un sabiedrisko attiecību direktore: Guna Kārkliņa (Rīga, Latvija) Organizatoriskā direktore: Ingrida Erdmane (Rīga, Latvija)

Informācija sociālajos tīklos

Agrāk notikušie pasākumi

Kas mūs gaida Jaunajā 2021.gadā?

Labie un sliktie periodi. Ko varam izmantot savā labā! 

Nodarbība Jauno psiholoģiju centrā (notiks arī attālināti). Ceturtdien, 14. janvārī, 18:30-20:30. 


PIETEIKTIES

Lekcijā sniegšu Jaunā 2021. gada raksturojumu no astroloģiskā skatupunkta, kā arī stāstīšu, kuri ir labvēlīgie un kuri nelabvēlīgie periodi 2021. gadā.  Protams, katram cilvēkam ir sava astro karte un nekad nav tā, ka visiem ir vienlīdz labi vai vienlīdz slikti, taču ir brīži, kad tiešām labāk darbus atlikt. Un ir brīži, kad planētas kosmosā rāda labvēlīgu vaigu. Ikdienas gaitās iespējams izmantot Mēness kalendāru, kas zināms izsenis. Mūsu māmiņas, vecmāmiņas un vecvecmāmiņas zināja, kad matus griezt, kad puķes stādīt, kad veļu mazgāt. Šīs senās zināšanas balstītas Mēness ciklos. Lekcijā tiks sniegti padomi, kā Mēness kalendārs izmantojams ikdienā – skaistumkopšanā, biznesā, risinot veselības jautājumus u.tml.

! Īpašais bonuss katram apmeklētājam: uzzināt, kādas ir tieši viņa labās iespējas 2021. gadā atbilstoši individuālajai astro katrei. Lai horoskopa karti izveidotu, reģistrējoties semināram lūgums norādīt savu dzimšanas: gadu, datumu, mēnesi, pulksteņa laiku (vismaz aptuvenu), dzimšanas pilsētu un šī brīža mītnes pilsētu. 

Tradīcijas veiksmei un prognozes 2021.gadam

Uzzini senās tradīcijas veiksmei un labklājībai

 • Izmantojot astroloģijas, taro un citas metodes.
 • NODARBĪBA: ceturdien, 17. decembrī,  plkst.18:00-21:00.


Kas mūs gaida Jaunajā 2021.gadā? Astroloģiskā prognoze

 • Labie un sliktie periodi. Ko varam izmantot savā labā?
 • NODARBĪBA: otrdien, 29. decembrī, plkst.18:00-21:00.


Kurss "Minerālu pasaules noslēpumi" 

Bezmaksas ievadnodarbība 15.septembrī plkst.18:30 
NORISES VIETA - Jauno Psiholoģiju Centrs Krišjāņa Barona ielā 130 k-2


KURSS: 2x mēnesī otrdienās no 29. septembra pl.18:00-21:00.  

Iepazīstiet minerālu pasaules noslēpumus un atrodiet savu īsto “akmeni”! Ir jāzina, ko jūs pērkat, un kurš akmentiņš kļūs par draugu. Senajās leģendās un tradīcijās apslēptie akmeņu vēstījumi var kļūt aktuāli arī šodien. Šīs zināšanas noderēs vienmēr! 

Bezmaksas ievadnodarbībā:

 • iepazīsies ar kursa pasniedzēju;
 • gūsi priekšstatu par to, kas ir akmeņi un dārgakmeņi;
 • uzzināsi vairāk par kursa programmu un nodarbību procesu;
 • saņemsi atbildes uz interesējošiem jautājumiem par kursu.

Kursā uzzināsiet, kādas minerālu bagātības slēpjas zemes dzīlēs, kā izvēlēties tieši sev vispiemērotāko „akmeni”, kā atpazīt viltojumus, kā glabāt un kopt rotas. Lekcijās būs arī nedaudz no mineraloģijas – dabas zinātnes, kas nodarbojas ar minerālu ķīmisko īpašību un kristālu struktūru izpēti. Mazliet no kristalogrāfijas – eksperimentālās zinātnes, kas pēta atomu izkārtojumu cietvielā, un diezgan daudz no gemoloģijas, kas pēta rotakmeņu (pusdārgakmeņu un dārgakmeņu) ķīmiskās, fizikālās un optiskās īpašības un apstrādes tehnoloģijas.

! UZ IEVADNODARBĪBU DROŠI ŅEMIET LĪDZI SAVUS AKMEŅUS, KRISTĀLUS VAI ROTAS !

Seminārs "Kā izvēlēties īsto „akmeni”?"

2020.gada 20.augustā sadarbībā ar žurnālu "Spīgana"

Laika rata pietura Evertos - 8. un 9.augustā

Tiekamies sensētā "Everti"!

Brīvā dabā, Zemgales lauku plašumos. Būs akmeņi, būs zvaigznes... Arī naksnīgajās debesīs cerams, jo ap to laiku vajadzētu būt krāšņam zvaigžņu lietum. Lasīšu lekciju žurnāla "Spīgana" runātavā. Pārējā laikā - individuālas sarunas un konsultācijas.

III Ezotēriskā meistardarbnīca "Dzintara Latvija"
2020. gada 5. jūlijā 

Intriģējoši, aizraujoši, mistiski. Pasaulē ir daudz noslēpumainā, daudz nezināmā. Šī meistardarbnīca ir iespēja iepazīt to, ko nevar iepazīt ikdienā. 

Lekcijas par aizraujošām ezotēriskām tēmām, meistarklases, iespējas izvēlēties kursus, iepazīt mācību centru piedāvājumus, izveidot lietišķos kontaktus. Lektori – spilgtas un interesantas personības, zinoši un ar vēlmi dalīties.

„Dzintara Latvija” - jaunu ideju, jaunu perspektīvu, jaunu iespēju un projektu meistardarbnīca. Gaidīsim jūs burvīgā vietā Vecrīgas sirdī ar bagātu vēsturi un īpašu auru. Būs arī neformālas sarunas pie kafijas tases.


PASĀKUMA PROGRAMMA

Žurnāla "Praktiskā Astroloģija" redakcija un lasītāji viesojas Baldones observatorijā

Manis radītajam, mīļotajam un lolotajam žurnālam "Praktiskā Astroloģija" ir daudz atmiņu. Un izbraucienu stāstu. Bija burvīga tradīcija ar lasītājiem doties piedzīvojumos. Katru gadu. Daudzi tagad dalās ar ceļojumu atmiņām. Es arī nevaru palikt malā. 🥰 Iesākumā fotostāsts no 2013. gada. Bet būs vēl. :)

0