2022./2023. gadumijas jaunumi. Mani menedžētie astrožurnāli.


Taujājiet visās preses tirdzniecības vietās līdz 2023. gada februārim.

Pēc tam - vajadzētu būt arī daudzās bibliotēkās.

V STARPTAUTISKĀ EZOTERISKĀ MEISTARDARBNĪCA „DZINTARA LATVIJA” 

16.07., 2022.

PROGRAMMA

11.00 – 11.15 Atklāšana

11.15 – 12.15 GUNA KĀRKLIŅA (LATVIJA). Sabiedriskās organizācijas „Starptautiskā Baltijas Ezoterisko mākslu akadēmija” direktore informācijas jautājumos, SIA „AstroStars” valdes locekle, astroloģe, minerālu eksperte.

MEISTARKLASE: „Minerālu pasaules noslēpumi”.

Kā izvēlēties minerālu/kristālu labklājībai, mīlestībai, aizsardzībai. Kādu enerģiju slēpj kristāla forma un kā ar akmeņiem „koriģēt” savu horoskopu.

Kristālu/minerālu pasaule ir tik krāšņa un noslēpumaina. Reizēm apmulstam - kā atrast vislabāko amuletu, talismanu, mājas vai biroja rotājumu, sava altāra spēka nesēju? Daudzveidīgajā akmeņu valstībā visam ir nozīme: krāsai, formai, enerģētikai. Meistarklasē – plaša informācija un praktiski padomi, kas palīdzēs izvēlēties draugu un palīgu. Un arī par to, kuri akmeņi der sava horoskopa „korekcijai” (kuri no populārākajiem minerāliem senās tradīcijās tiek uzskatīti par konkrētas enerģijas nesējiem, kas paspilgtina vai notušē konkrētas dzīves tēmas).

12.15 – 12.30 Pārtraukums

12.30 – 13.30 INGRIDA ERDMANE (LATVIJA). Sabiedriskās organizācijas „Starptautiskā Baltijas Ezotērisko mākslu akadēmija” direktore organizatoriskos jautājumos. „Starptautiskās Jaunā Cilvēka attīstības akadēmijas” pasniedzēja, praktizējoša Taro meistare un numeroloģe.

MEISTARKLASE - Tēma tiek precizēta.

13.30 – 13.45 Pārtraukums.

13.45 – 14.45 KATERINA LUKINOVA (UKRAINA). Psiholoģe – seksoloģe, hipnoloģe (Eriksona hipnozes speciāliste). Metaforisko asociatīvo kāršu meistare.

MEISTARKLASE: „Metaforiskā tehnika „JŪSU DZĪVES TILTS”.

Meistarklasē dalībnieki strādās ar Metaforisko nākotnes veidošanas tehniku „Manas dzīves tilts”. Šajā tehnikā tiek izmantotas metaforiskās kārtis un Eriksona hipnozes elementi.

Pateicoties šai tehnikai, jūs varēsiet izveidot savu vēlamo nākotnes modeli, noņemt trauksmi, un programmēt savas dzīves nākotnes notikumus. Meistarklases noslēgumā jūs gaida vērtīga dāvana!

14.45 – 15.45 Pusdienas pārtraukums.

15.45 – 16.45 GAĻINA PANCA-ZAICEVA (LATVIJA). Žurnāliste. Sieviešu žurnāla “Lilit” Psiholoģijas nodaļas redaktore. Centra “Arkādija” vadītāja.

MEISTARKLASE - Tēma tiek precizēta

16.45 – 17.00 Pārtraukums.

17.00 – 18.00 GEORGINA KOZAKOVA (DEVANA)  (UKRAINA). Ārstnieciskās kosmētikas uzņēmuma „Magic by Nature” izveidotāja un vadītāja, maizes un smalkmaizīšu ceptuves saimniece, māksliniece, rokdarbniece, floriste-dizainere, augu pazinēja.

MEISTARKLASE: „Maģiskā vaska liešana”.

Senās slāvu maģijas izmantošana palīdz darīt labu, uzturēt veselību, sniedz laimi un prieku. Vaska liešana ir sena sistēma, kas savieno cilvēka dvēseli un likteni. Tā palīdz atbrīvoties no novecojošām programmām, kuras cilvēks pats, iespējams, nejūt, bet kas var traucēt tālākā garīgās attīstības ceļā. Cilvēks ir nonācis zemākajā punktā ar savām problēmām, saprot, ka pienācis laiks kaut ko mainīt un dodas pie dziednieka. Dažkārt pārmaiņu vēlme pietiek vienai dienai, dažkārt visai dzīvei.

Vaska liešana ir diezgan sena negatīvo programmu noņemšanas metode, un ne tikai. Tās izcelsme sakņojas tautas tradīcijās, un pastāv uzskats, ka tā ir neaizstājama, lai ārstētu izbīli, noņemtu noskaudumu vai lāstu. Tagad ir daudz paņēmienu negatīvās ietekmes noņemšanai, bet tomēr bieži tieši šis rituāls ir nepieciešams. Atlējumus veido no svina, alvas, vaska un citiem materiāliem. Mēs runāsim par vasku - mums vispieejamāko dabisko materiālu, ar kuru ir viegli rīkoties.

18.00 – 18.15 Pārtraukums.

18.15 – 19.15 HELGA MEIJERE (LATVIJA). Sabiedriskās organizācijas „Starptautiskā Baltijas Ezotērisko mākslu akadēmija” un Starptautiskās Jaunā Cilvēka attīstības Akadēmijas vadītāja, Taro Lielmeistare, pasniedzēja, starptautisko festivālu dalībniece.

MEISTARKLASE: „Ceļojums uz Dvēseles centru”.

Šī meistarklase pirmo reizi notika „I Šamanisko un veselības prakšu festivālā Latvijā”. Klausītāji izrādīja interesi un bija cilvēki, kuri vēlējās apmeklēt meistarklasi, tāpēc tā notiks arī šogad V Starptautiskajā Ezoteriskajā meistardarbnīcā „DZINTARA LATVIJA”. Visi interesanti tiek aicināti pievienoties šai interesantajai un ļoti dziļajai praksei.

Dievs sestajā radīšanas dienā izveidoja Cilvēku pēc savas līdzības, radīja Dvēseli un iedvesa Dzīvību. Ceļojums uz Dvēseles centru meistarklases dalībniekiem palīdzēs pieskarties dievišķajam, piepildīt sevi ar Dievišķo Gaismu un Skaistumu, atjaunot savas Dvēseles viengabalainību un harmoniju. Tiks saņemta enerģija, kas palīdzēs atveseļoties ķermenim, un kas piepildīs to ar spēku un vēlmi dzīvot un radīt visu gadu no tā brīža.

19.15 – 21.45 Klasiskās un mūsdienu mūzikas koncerts.

Muzikālais trio «CONFUOCO»:

Viktorija Viktorova, muzikālā vadītāja, komponiste, alts;

Patricija Iljasova, vijole;

Marina Gudino, alts

20.15 – 20. 45 Pārtraukums.

21.45 – 22.00 Pasākuma noslēgums.

Darba valodas: latviešu un krievu.

www.esoteric-arts.com

* Foto: pixabay.com / Gaby Stein

II Starptautiskais Šamanisko un veselības prakšu festivāls Latvijā

17.07., 2022.

PROGRAMMA

11.00 - 11.15 Atklāšana.

11.15 – 12.15 Svetlana Delle (Jara) (Latvija). Aktrise, TV programmu vadītāja, psiholoģe (kvantu psiholoģija).

MEISTARKLASE „Cilvēka dabiskās balss un noskaņošana”.

Dziedināšana ar balsi. Dabiskās balss identifikācijas prakses. Diagnostika pēc balss un runas. Balss noskaņošana, lai atjauninātu smadzeņu neironus pēc vajadzības.

12.15 – 12.25 Pārtraukums.

12.25 – 13.25 Oksana Vasjukeviča (Ukraina). Trenere, koučs, ķermeņa apzināšanās attīstības, anti-stresa programmu un emocionālās veselības speciāliste.

MEISTARKLASE „Ķermenis&Prāts. Dziedinošo kustību spēks”.

Fiziski-emocionālās veselības atjaunošanas prakse, apzinoties ķermeņa un prāta saikni, attīstot ķermeņa jutīgumu, spēju apzināti kontrolēt kustības, stāju un stāvokli. Meistarklasē visi dalībnieki varēs atbrīvoties no spriedzes ķermenī un galvā, stabilizēt emocijas, palielināt mugurkaula kustīgumu, iedarbināt pašatveseļošanās mehānismus. Šī prakse ir ieteicama visiem, kas vēlas uzlabot dzīves kvalitāti savā ķermenī.

(!) Visi meistarklases dalībnieki dāvanā saņems kontrollapas patstāvīgā darba un prakses pierakstiem.

13.25 – 13.35 Pārtraukums.

13.35 – 14.35 Sirje Noorsalu (Igaunija). Klasiskās, meditatīvās un intuitīvās masāžas un akupunktūras speciāliste. Tibetas filozofijas zinātāja un Eiropas dziednieku diploma īpašniece.

MEISTARKLASE „Atveseļošanās garīgās prakses”.

Meistarklasē par to, kā attīstīt sevī spējas sajust apkārtējās vides un mūsu planētas smalkās enerģijas. Kā iemācīties savienot mūsu pasaules enerģiju ar sevi un būt harmonijā.

14.35 – 15.35 Pusdienas.

15.35 – 16.35 Georgina Kozakova (Devana) (Ukraina). Ārstnieciskās kosmētikas uzņēmuma „Magic by Nature” izveidotāja un vadītāja, maizes un smalkmaizīšu ceptuves saimniece, māksliniece, rokdarbniece, floriste-dizainere, augu pazinēja.

MEISTARKLASE „Karpatu dvēsele”. 

Karpatu dvēsele – tas ir darbs ar stihijām, un mēs šajā meistarklasē atklāsim sev četras stihijas. Katrai dabas stihijai piemīt unikāla enerģija, kuru var izmantot individuālā praksē. Un katrai stihijai atbilst noteikta debess puse.

Stihiju enerģijas var izmantot attīrīšanai, uzlādēšanai, apļu veidošanai un maģijā. Ir vērts iepazīt katru no elementiem, lai padarītu darbu ar stihijām intuitīvāku.

16.35 – 16.45 Pārtraukums. 

16.45 – 17.45 Jelena Trohleva (Igaunija). Rūnu un reiki meistare, starptautiskās klases fen-šui meistare.

MEISTARKLASE „Dzimtas spēka un atbalsta rituāls”.

Dzimtas spēks ir kolosāls enerģijas resurss, kas uzkrāts daudzu paaudžu laikā. Katra paaudze dod ieguldījumu šajā enerģijā, papildinot to ar saviem darbiem un rīcību. Dzimta mūs aizsargā un baro, caur mums virza savu attīstību.

Pieņemšana, svētība un piederība ir trīs spēki, ko Dzimta mums dod.

Rituāls dod iespēju saņemt Dzimtas enerģijas. Un rituālā arī mēs uzlādējam Dzimtu, dodam tai iespēju mums palīdzēt, atbalstām mūsu ģimenes saiknes.

17.45 – 17.55 Pārtraukums.

17.55 – 19.00 Helga Meijere (Latvija). Sabiedriskās organizācijas „Starptautiskā Baltijas Ezotērisko mākslu akadēmija” un Starptautiskās Jaunā Cilvēka attīstības Akadēmijas vadītāja, Taro Lielmeistare, pasniedzēja, starptautisko festivālu dalībniece.

MEISTARKLASE „Sapņu tēja”.

Jau no bērnības mēs sākam sapņot. Kāds vēlējās kļūt par kosmonautu, kāds par ārstu, kāds par kuģa kapteini vai skolotāju. Mūsos nebija programmas, kas varētu ierobežot mūsu sapņus. Mēs varējām sapņot par cildenām lietām, par to, ko vēlamies, un doties jebkurā ceļojumā, ko vien vēlējās Dvēsele! Tas ir mūsu iespēju „oriģināls” bez destruktīvām un ierobežojošām programmām. Bet, laikam ejot, pasaule mums apkārt (vecāki, skolotāji, draugi u.c.) sāka stāstīt, ka mums nekas neizdosies, nepietiks enerģijas, zināšanu, veselības... Mums tika uzspiestas programmas, kāda specialitāte vai profesija ir pieprasīta, kādā skolā jāiet. Un jo vairāk mēs viņos klausījāmies, jo tālāk aizgājām no saviem sapņiem – ne pēc paša vēlēšanās iegūstot izglītību un monotoni veicot ikdienas darba pienākumus. Un tikai dažreiz sapnī mēs atkal dodamies ceļojumā, izbaudot kosmosa vai jūras plašumus... Tā ir iespēja kaut uz īsu brīdi pieskarties sava bērnības sapņa enerģijai.

Ikviens ir aicināts piedalīties radošajā meistarklasē, kurā caur meditāciju, iztēli un alķīmiju jūs varat atgriezties sapņu oriģināla enerģētiskajā punktā. Tas palīdzēs piepildīt sevi ar: Spēku, Enerģiju, Veselību, Vēlmi Radīt, Mīlēt, atklāt un stiprināt savu harizmu, atjaunot psihes un enerģijas līdzsvaru, prast pielāgoties un iet līdzi laikam, saprotot, kādā pasaulē tu dzīvo.

19.00 – 19.30 Uguns rituāls: Miera un harmonijas aplis.

Noslēgums.

* Foto: by Clayton Holmes on Unsplash

Kad jāatpūšas no zvaigžņu rakstu lasīšanas, tad var savārīt ziepes... :) Amatu meistardarbnīcā rādīšu, ar ko reizēm nodarbojos brīvajā laikā. Pēdējos gadus ziepes veikalā neesmu pirkusi.

Pievienojieties meistardarbnīcai! Info par pieteikšanos teksta beigās.

Cieņā - Guna K.

„Starptautiskā Baltijas Ezoterisko mākslu akadēmija” rīko:

I STARPTAUTISKO AMATU MĀKSLU MEISTARDARBNĪCU „HAND-MADE”

2022. gada 24. aprīlī, svētdienā no plkst.11.00 līdz 18.00, Rīgā

Pasākums notiks gan tiešsaistē, gan klātienē.

PROGRAMMA:

11.00 – 11.30 Atklāšana

11.30 – 12.15

GUNA KĀRKLIŅA (LATVIJA)

Sabiedriskās organizācijas „Starptautiskā Baltijas Ezotērisko mākslu akadēmija” direktore informācijas jautājumos, SIA „AstroStars” valdes locekle, astroloģe, minerālu eksperte.

MEISTARKLASE

„Taisām ziepes! Skaistas un smaržīgas”

Ziepju izgatavošana ir aizraujošs hobijs – var izvēlēties kādu aromātu pats gribi un kāda krāsa tīkamāka. Ir iespējas radoši eksperimentēt ar augiem: sārtās rožlapiņas, zeltainās kumelītes vai zilās rudzupuķes katru ziepju gabaliņu pārvērtīs mākslas darbā. Tas nav sarežģīti, un šis hobijs ir kā radoša un aizraujoša meditācija.

Meistarklases dalībnieki uzzinās, kā pagatavot burvīgas ziepes sev vai dāvināšanai.

12.15 – 12.30 Pārtraukums

12.30 – 13.30

GEORGINA KOZAKOVA (UKRAINA)

Ārstnieciskās kosmētikas uzņēmuma „Magic by Nature” izveidotāja un vadītāja, maizes un smalkmaizīšu ceptuves saimniece, māksliniece, rokdarbniece, floriste-dizainere, augu pazinēja.

MEISTARKLASE

„Maizes maģija”

Meistarklases klausītāji varēs iepazīties ar dažādiem maizes veidiem, ukraiņu tradīcijām un seno slāvu tautu ticējumiem, ko katrs var izmantot. Maize – tā ir vērtība un maltītes pamats. Maizi gatavojot, nepieciešama īpaša enerģija. Meistarklasē uzzināsiet, kādu tehnoloģiju izmantot, lai pagatavotu „dzīvu” maizi sev un savai ģimenei.

13.30 – 13.45 Pārtraukums

13.45 – 14.45

IEVA VAINE (LATVIJA)

Psiholoģe, pasniedzēja, autore terapeitiskajam kursam rekreācijas zonā, darbības virzieni arī: pirts rituāli, ārstniecības augu vākšana, bišu terapija, pārgājieni, mākslas terapija.

MEISTARKLASE

„Rokas darba nebijās” jeb „Zem guļoša akmens ūdens netek”

Praktiskais darbs, amatniecība, rokdarbi izsenis ir pazīstami ar savu terapeitisko efektu un pievienoto vērtību rezultējoties tādā vai citā izstrādājumā. Meditatīvā noskaņa un gandarījums, adot garo šalli, vācot augus zāļu tējām vai nomazgājot savas mājas, logus zināma ik katram. Meistare dalīsies ar stāstu, kādas aktivitātes tiek piedāvātas viņas Rekreācijas zonā, meža viensētā. Varbūt idejas dos iedvesmu arī klausītājam atrotīt piedurknes un īstenot kādu savu „hand–made” projektu.

14.45 – 15.30 Pusdienas pārtraukums

15.30 – 16.00

INGRIDA ERDMANE (LATVIJA)

Sabiedriskās organizācijas „Starptautiskā Baltijas Ezotērisko mākslu akadēmija” direktore organizatoriskos jautājumos. „Starptautiskās Jaunā Cilvēka attīstības akadēmijas” pasniedzēja, praktizējoša Taro meistare un numeroloģe.

MEISTARKLASE

Izstrādes stadijā

16.00 – 16.15 Pārtraukums

16.15 – 17.15

HELGA MEIJERE (LATVIJA)

Sabiedriskās organizācijas „Starptautiskā Baltijas Ezotērisko mākslu akadēmija” un Starptautiskās Jaunā Cilvēka attīstības Akadēmijas vadītāja, Taro Lielmeistare, pasniedzēja, starptautisko festivālu dalībniece.

MEISTARKLASE

„Dabas veltes veselībai un mājai. Kā izmantot skuju koku vērtīgās īpašības”

Viena no Latvijas dabas bagātībām ir skuju koki, kas vairumā aug jūras piekrastē. Daudzi zina, ka atrašanās šādās vietās palīdz ārstēt elpceļu slimības un stiprina imunitāti.

Praktiskā meistarklasē dalībnieki iepazīsies ar dažādām skuju koku izmantošanas tehnikām, kas noderēs veselībai un mājām. Iegūstot šīs zināšanas, vēlāk katrs pats sev varēs pagatavot to, kas visvairāk nepieciešams.

17.15 – 17.30 Pārtraukums

17.30 – 18.30

DANA LADUSĀNE (LATVIJA)

Juriste, Taro meistare, zīmola „Taro Diena” izveidotāja, dzejniece

MEISTARKLASE

Izstrādes stadijā

18.30 – 19.00 Noslēgums

* Pasākums notiks gan tiešsaistē, gan klātienē.

MEISTARIEM UN KLAUSĪTĀJIEM NO UKRAINAS PIEDALĪŠANĀS PASĀKUMĀ BEZ MAKSAS!

Cenas:  

    Līdz 15. aprīlim

 •     Visas meistarklases 25 eiro
 •     Viena meistarklase 15 eiro

    No 15. aprīļa

 •     Visas meistarklases 35 eiro
 •     Viena meistarklase 25 eiro

Pasākumu organizē: Sabiedriskā organizācija „Starptautiskā Baltijas Ezoterisko mākslu akadēmija”

 •     Vadītāja: Helga Meijere
 •     Informācijas un sabiedrisko attiecību direktore: Guna Kārkliņa
 •     Organizatoriskā direktore: Ingrida Erdmane

Informācija par festivālu pa tel.: +371 29 518 980, +371 29 157 666

www.esoteric-arts.com

Darba valodas: latviešu un krievu.

„Starptautiskā Baltijas Ezoterisko mākslu akadēmija” rīko 

II STARPTAUTISKO RŪNU UN ORĀKULU FESTIVĀLU LATVIJĀ!

Klātienē un tiešsaistē 2022. gada 23. aprīlī, sestdienā no plkst. 11.00 līdz 19.30

PROGRAMMA

11.00 – 11.30 Atklāšana

11.30 – 12.30

MARIJA KORČEVNAJA (UKRAINA)

Orākula „Glabātāja” autore, Taro Meistare, Reiki Meistare, psiholoģe

MEISTARKLASE

Autordarbs – orākuls „Glabātāja”. Iepazīšanās ar orākulu un tā izmantošana ne tikai prognozēšanā, bet arī psiholoģiskos pētījumos”.

Meistarklases dalībnieki iepazīsies ar orākulu „Glabātāja” un iespējām izmantot to psiholoģiskos izziņas procesos un apvienojumā ar NLP metodēm. Lektore stāstīs, kā vienkārši attēli spēj sniegt daudz informācijas, jo orākuls darbojas saskaņā ar zemapziņu un katrs orākuls ar katru cilvēku sarunājas citādāk.


12.30 – 12.45 Pārtraukums

12.45 – 13.45

JANS AZINS (UKRAINA)

Taro un rūnu meistars, ultramūsdienīgās maģijas skolas „Astra Leja 2222” dibinātājs, mags, eksorcists, rakstnieks-progresors, Tensegriti metodes instruktors.

MEISTARKLASE
„Rūnas – kosmisko procesu metafizika. Ceturtās rūnu rindas noslēpums. Rūnu psihokinētika”.

Lekcija par profesionālo rūnu maģiju, svarīgāko tēmu apkopojums no autora 13. grāmatas, kas veltīta planētu runoloģijai.

13.45 – 14.00 Pārtraukums

14.00 – 15.00

KATERINA LUKINOVA (UKRAINA)

Psiholoģe – seksoloģe, hipnoloģe (Eriksona hipnozes speciāliste). Metaforisko asociatīvo kāršu meistare.

MEISTARKLASE
„Metaforiskās kārtis – kā orākuli notikumu prognozēšanai”.

Meistarklases dalībnieki iepazīsies ar Metaforiskām kārtīm un to īpašībām notikumu prognozēšanā. Tiks prezentēta speciālā autor-kava „Pasakas pieaugušajiem” un darba pieredze prognozēšanā.

Klausītāji iepazīsies ar vairākām darba tehnikām, ar kurām noteikt nākotnes norises.

15.00 – 15.45 Pusdienas pārtraukums

15.45 – 16.45

GEORGINA KOZAKOVA (UKRAINA)

Mediums, zintniece, seno tradīciju praktizētāja, „Magic by Nature” izveidotāja un vadītāja.

MEISTARKLASE
„Ukrainas burvība”.

Meistarklasē dalībnieki varēs iepazīties ar Ukrainas un Aizkarpatu tradīcijām, uzzināt par Ļeļņikas un Jarilo svētkiem, kuri notiek tieši šajās dienās. Slāvu tautas ticēja, ka uz svētkiem līdz ar gājputniem ierodas saules dievs Jarilo un palīdz pavasara dievietei Ļeļai. Meistarklasē tiks stāstīts arī par rituāliem un spēlēm ar krāsotām olām. Tradīcijas un rituāli, ar kuriem klausītāji tiks iepazīstināti, var sniegt informāciju, jo par orākulu var kļūt jebkurš simbols, kas saistās ar dabu un mītiem.

16.45 – 17.00 Pārtraukums

17.00 – 18.00

HELGA MEIJERE (LATVIJA)

Sabiedriskās organizācijas „Starptautiskā Baltijas Ezotērisko mākslu akadēmija” un Starptautiskās Jaunā Cilvēka attīstības Akadēmijas vadītāja, Taro Lielmeistare, pasniedzēja, starptautisko festivālu dalībniece.

MEISTARKLASE

Skidbladne”

Skandināvu mitoloģijā Skidbladne jeb jeb Šķillāpstis ir auglības un vanu dieva Freira jeb Freija kuģis, kas salikts no smalkām plāksnītēm. Kad vajag, to var ielikt kabatā, bet kad vajag – tas pārvēršas par lielu kuģi, un burās pūš pareizais ceļavējš.

Par jūsu „plāksnītēm” var kļūt rūnas, un ar iegūtām zināšanām un labu ceļavēju jūsu kuģis dosies vajadzīgajā virzienā un nonāks plānotajā galamērķī.

Praktiskā meistarklasē klausītāji iepazīs korekcijas tehniku ar skandināvu rūnu Vecākā Fartuka palīdzību. Tā sniedz iespēju individuāli pārdot preces vairumā vai kādu lietu mazumtirdzniecībā. Šī meistarklase būs interesanta visiem, kas mācās vai jau strādā ar rūnām, kas darbojas biznesā, kā arī ikvienam, kurš vēlas kaut ko izdevīgi pārdot.

18.00 – 18.15 Pārtraukums

18.15 – 19.15

DANA LADUSĀNE (LATVIJA)

Taro meistare

MEISTARKLASE

Tēma tiek izstrādāta

19.15 – 19.30 Noslēgums

Pasākumu organizē: „Starptautiskā Baltijas Ezoterisko mākslu akadēmija”

www.esoteric-arts.com

Darba valodas: latviešu un krievu

2022.gada prognozes!

Visās preses tirdzniecības vietās. Pērciet un vērtējiet. Katram izdevumam sava „odziņa”.:) Vajag ABUS! ☺☺☺ Abi darbi mani lolojumi – idejas, koncepta izstrāde, redaktora darbs. Vislielākais paldies komandai - autoriem, dizaineriem, korektūrai. Paldies izdevniecībām, kas uzaicināja sadarboties.

 •  „#padomsrokā „Astro prognozes”” – „Latvijas Mediji” 
 •  „Prognozes un horoskopi” – „Mediju Nams” 
Cieņā – Guna K.

#padomsrokā "Astro prognozes"


"Prognozes un horoskopi"


I STARPTAUTISKĀ PSIHOLOĢIJAS MEISTARDARBNĪCA

 „EZĪTIS MIGLĀ”.

Izcili lektori no dažādām valstīm (Latvijas, Izraēlas, Baltkrievijas, Ukrainas, Krievijas). Aizraujošas tēmas. Noderīga informācija. 2021. gada 27. novembrī Rīgā, tiešsaistes formātā „Zoom” platformā no plkst.11.00 līdz 18.00.


  Tālāk informācija par festivāla mērķiem, programmu, lektoriem un pieteikšanās iespējām. 
Būs interesanti!

Kāpēc meistardarbnīcai dots nosaukums „Ezītis miglā”? 

Multiplikācijas filmu klāstā ir kāds šedevrs, kuru 1975. gadā radīja scenārija autors Sergejs Kozlovs un režisors Jurijs Noršteins. Autori runā par galvenā varoņa saskarsmi ar sadzīves noslēpumiem, par dzīves traģiku un, par bezgalīgu labestību. „Šī filma, kas ir pilna ar smalkām psiholoģiskām niansēm, apliecina, ka nav tādas cilvēcisko emociju gammas, ko nevarētu parādīt multiplikācijā,” teicis Josifs Bojarskis.

Jā! Arī cilvēka dzīves ceļš ir kā ceļojums cauri nezināmajam. Tajā ir negaidīti pagriezieni un likteņa peripetijas, ir bēdas, prieki un emocijas. Multiplikācijas filmas sižets ir iedvesmojis arī psiholoģijas meistardarbnīcas organizatorus un lektorus.

Programma

11.00 – 11.15 Atklāšana

11.15 – 12.15 Lekcijas tēma „Tarakāni galvā. Jeb 33 iemesli – kāpēc?”. Meistarklase – kā strādāt ar ierobežojošu pārliecību, izmantojot tehniku Liktenis. Rozarija Grickeviča (IZRAĒLA) - psiholoģe, individuālais koučs, autore metaforiskām kārtīm un art-spēlēm, kas palīdz darbā ar zemapziņu, izmantojot art-terapiju.

12.15 – 12.25 Starpbrīdis

12.25. – 13.25 Lekcijas tēma „Stress – iemesls visam”. Stresa loma mūsdienu dzīvē un, cik svarīgi pareizi saprast tā ietekmi uz cilvēku. Kā mainīt attieksmi pret stresu un kā izprast stresa reakcijas un to intensitāti. Stresa simptomi, pareiza profilakse un negatīvo stresa faktoru samazināšana. Aleksandrs Švecovs (BALTKRIEVIJA) - sociālā psiholoģija, klīniskā psiholoģija un NLP prakse.

13.25 – 13.35 Starpbrīdis

13.35 - 14.35 Lekcijas tēma „Krāsu ietekmes psiholoģija”. Krāsu slēptā nozīme cilvēka dzīvē. Kā krāsas nosaka dzīves programmu. Trīs bāzes krāsas un to ietekme uz zemapziņu. Kā ar krāsu palīdzību koriģēt savu dzīvi. Katerina Lukinova (UKRAINA) - psiholoģe, hipnoloģe, Metaforisko asociatīvo kāršu (MAK) eksperte, vada MAK apmācības, sertificēts koučs.

14.35 – 14.45 Starpbrīdis

14.45 – 15.45 Lekcijas tēma tiek precizēta. Gaļina Panca-Zaiceva (LATVIJA) - psiholoģe, centra „Arkādija” vadītāja, ārste un žurnāla „Lilit” Veselības un psiholoģijas nodaļas vadītāja.

15.45 – 16.25 Pusdienas pārtraukums

16.25 – 17.25 Lekcijas tēma "Psihiskās veselības nostiprināšanas metodes". Prasme rūpēties par psihisko veselību cilvēkam ļauj kontrolēt savu dzīvi, plānot nākotni, kontrolēt savu rīcību, sasniegt mērķus. Meistarklasē būs iespējas iepazīties ar psihiskās pašatveseļošanās metodēm, kuras cilvēks var izmantot pats sev, vai, lai palīdzētu tuviniekiem. Margarita Petrova (KRIEVIJA) - psiholoģe, ķermeņa psiholoģijas speciāliste.

17.25 – 17.35 Starpbrīdis

17.35 – 18.35 Lekcijas tēma “Mana misija dzīvē”. Katram cilvēkam ir sava misija. Ja mēs to pareizi saprotam un pildām, tad mūsu dzīve būs laimīga. Un laimīgas dzīves atslēga slēpjas mūsu dzīves misijā. Ar Psiholoģiskā Taro portreta palīdzību tiks atklāts, kur ir jūsu laimīgās dzīves atslēga. Antuanete Surgailiene (LIETUVA) - pasniedzēja un konsultante, darbā izmanto A. Hšanovskas metodi (Cilvēka psiholoģiskais portrets, izmantojot Taro kāršu sistēmu).

18.35 – 18.45 Starpbrīdis

18.45 – 19.45 Lekcijas tēma “Pārmaiņu laiki un psiholoģiskā veselība”. Saruna par to kā atrast un noturēt iekšējo mieru, kad šķiet, ka arējā pasaulē valda haoss. Pamatprincipi sevis stabilizēšanai fiziskajā, emocionālajā, sociālajā, intelektuālajā un garīgajā līmenī. Kāpēc svarīgi visi šie līmeņi un kā tie mijiedarbojas kā privātajā, tā profesionālajā ikdienā. Praktiskas idejas līdzņemšanai. Ieva Vaine (LATVIJA) - psiholoģe, praktizēju kā komunikācijas, stresa vadības, iekšējo resursu stiprināšanas semināru vadītāja, vadu personīgās izaugsmes treniņus.

19.45 – 20.00 Meistardarbnīcas noslēgums

Starptautiskā pasākuma darba valoda: krievu.

Cenas

 • Līdz 10. novembrim – 85 eiro (visas meistarklases);
 • Viena meistarklase – 35 eiro;
 • Pēc 10. novembra – 95 eiro (visas meistarklases);
 • Viena meistarklase – 45 eiro;
 • Ārkārtas situācijas (covid-19) gadījumā, ja kāds no meistariem nevarēs pieslēgties, viņa lekcija tiks pārraidīta video ierakstā.

Samaksa veicama ar pārskaitījumu „Starptautiskās Baltijas Ezoterisko mākslu akadēmijas” kontā: LV30PARX0023179050001. Maksājuma uzdevumā jānorāda: Psiholoģijas meistardarbnīca “Ezītis miglā”. Ja maksājat par citu personu, tad jānorāda arī apmeklētāja vārds un uzvārds.

Pēc apmaksas pirms pasākuma klausītāji saņems linku uz meistardarbnīcas norisi.

Meistardarbnīcas tēmas būs interesantas, ja:

 • esat saistīts ar psiholoģijas vai pedagoģijas jomu;
 • interesējaties par psiholoģiju;
 • mīlat radošas izpausmes;
 • meklējat savu ceļu dzīvē;
 • esat saskāries ar krīzi savā dzīvē un meklējat ceļu, kā no tās iziet;
 • esat mamma vai tētis, kas tiecas pēc harmoniskām attiecībām ar saviem bērniem;
 • atrodaties uz sevis izzināšanas un pašrealizācijas ceļa.Pēc apmaksas pirms pasākuma klausītāji saņems linku uz meistardarbnīcas norisi.

E-pasts saziņai: [email protected]

Tālruņi informācijai: +371 29518980; +371 29157666.

Pasākumu organizē SBEMA. 

Vadītāja: Helga E. (Rīga, Latvija).

Informācijas un sabiedrisko attiecību direktore: Guna Kārkliņa (Rīga, Latvija).

Organizatoriskā direktore: Ingrida Erdmane (Rīga, Latvija).

www.esoteric-arts.com

Ir kioskos!

Pieredzes dažādas, zināšanas arī. 
Visu, ka saistās ar augiem, to izmantošanu, ievākšanu, glabāšanu esmu apkopojusi žurnālā "Zālītes".  (Izdevniecības "Latvijas Mediji" un "Padoms rokā" projekts.) 

Attiecībā uz ievākšanu aplūkoti arī astroloģiskie aspekti.
Lai noderīga lasīšana!:)„Starptautiskā Baltijas Ezotērisko mākslu akadēmija”

pirmo reizi Latvijā rīko I RŪNU UN ORĀKULU FESTIVĀLU

 (Tiešsaistē un/vai klātienē – atkarībā no valstī noteiktajiem ierobežojumiem.)

Pasākums notiks 2021. gada 24. aprīlī, sestdienā no plkst.11.00 līdz 18.30. Laipni lūdzam Jūs kļūt par mūsu festivāla dalībniekiem!Jau no senseniem laikiem cilvēku vienmēr ir interesējuši jautājumi par sevi, par tuviniekiem, un par notikumiem, kas gaidāmi nākotnē. Viens no veidiem, kā saņemt atbildes un informāciju par interesējošo jautājumu ir – ar Orākula palīdzību.

Orākuli mēdz būt dažādi. Visbiežāk tie ir saistīti ar dabu (puķes, zeme, akmeņi, druīdu tēma, wicca utt.), bet pie Orākuliem pieskaitāmas arī rūnas, Baltijas etnogrāfiskās zīmes, u.c. Viens no visizplatītākajiem, kuru Meistari bieži izmanto, ir „Madame Lenorman” Orākuls.

Mūsu festivāls ir interesants visiem, jo tas apvieno labākos speciālistus ezotērikā. Dalībniekiem būs iespēja iepazīsies ar Meistariem un noklausīsies meistarklases. Tā ir iespēja izzināt vēl vienu aizraujošu un skaistu ezotērikas novirzienu. Orākuli ir tik skaisti, un to tulkošana ļoti radoša.

FESTIVĀLA MĒRĶIS – PARĀDĪT ORĀKULUS UN RŪNAS KĀ MĀKSLU!

Mūsu festivāls ir interesants visiem, jo tajā uzstāsies lieliski Orākulu un rūnu mākslas speciālisti. Dalībnieki varēs iepazīties ar Meistariem un noskatīties praktiskas meistarklases. Vēl viens skatupunkts uz ezotēriku un vēl viena iespēja atklāt sev jaunu zināšanu novirzienu!


Informācija sociālajos tīklos

Agrāk notikušie pasākumi

Kas mūs gaida Jaunajā 2021.gadā?

Labie un sliktie periodi. Ko varam izmantot savā labā! 

Nodarbība Jauno psiholoģiju centrā (notiks arī attālināti). Ceturtdien, 14. janvārī, 18:30-20:30. 


PIETEIKTIES

Lekcijā sniegšu Jaunā 2021. gada raksturojumu no astroloģiskā skatupunkta, kā arī stāstīšu, kuri ir labvēlīgie un kuri nelabvēlīgie periodi 2021. gadā.  Protams, katram cilvēkam ir sava astro karte un nekad nav tā, ka visiem ir vienlīdz labi vai vienlīdz slikti, taču ir brīži, kad tiešām labāk darbus atlikt. Un ir brīži, kad planētas kosmosā rāda labvēlīgu vaigu. Ikdienas gaitās iespējams izmantot Mēness kalendāru, kas zināms izsenis. Mūsu māmiņas, vecmāmiņas un vecvecmāmiņas zināja, kad matus griezt, kad puķes stādīt, kad veļu mazgāt. Šīs senās zināšanas balstītas Mēness ciklos. Lekcijā tiks sniegti padomi, kā Mēness kalendārs izmantojams ikdienā – skaistumkopšanā, biznesā, risinot veselības jautājumus u.tml.

! Īpašais bonuss katram apmeklētājam: uzzināt, kādas ir tieši viņa labās iespējas 2021. gadā atbilstoši individuālajai astro katrei. Lai horoskopa karti izveidotu, reģistrējoties semināram lūgums norādīt savu dzimšanas: gadu, datumu, mēnesi, pulksteņa laiku (vismaz aptuvenu), dzimšanas pilsētu un šī brīža mītnes pilsētu. 

Tradīcijas veiksmei un prognozes 2021.gadam

Uzzini senās tradīcijas veiksmei un labklājībai

 • Izmantojot astroloģijas, taro un citas metodes.
 • NODARBĪBA: ceturdien, 17. decembrī,  plkst.18:00-21:00.


Kas mūs gaida Jaunajā 2021.gadā? Astroloģiskā prognoze

 • Labie un sliktie periodi. Ko varam izmantot savā labā?
 • NODARBĪBA: otrdien, 29. decembrī, plkst.18:00-21:00.


Kurss "Minerālu pasaules noslēpumi" 

Bezmaksas ievadnodarbība 15.septembrī plkst.18:30 
NORISES VIETA - Jauno Psiholoģiju Centrs Krišjāņa Barona ielā 130 k-2


KURSS: 2x mēnesī otrdienās no 29. septembra pl.18:00-21:00.  

Iepazīstiet minerālu pasaules noslēpumus un atrodiet savu īsto “akmeni”! Ir jāzina, ko jūs pērkat, un kurš akmentiņš kļūs par draugu. Senajās leģendās un tradīcijās apslēptie akmeņu vēstījumi var kļūt aktuāli arī šodien. Šīs zināšanas noderēs vienmēr! 

Bezmaksas ievadnodarbībā:

 • iepazīsies ar kursa pasniedzēju;
 • gūsi priekšstatu par to, kas ir akmeņi un dārgakmeņi;
 • uzzināsi vairāk par kursa programmu un nodarbību procesu;
 • saņemsi atbildes uz interesējošiem jautājumiem par kursu.

Kursā uzzināsiet, kādas minerālu bagātības slēpjas zemes dzīlēs, kā izvēlēties tieši sev vispiemērotāko „akmeni”, kā atpazīt viltojumus, kā glabāt un kopt rotas. Lekcijās būs arī nedaudz no mineraloģijas – dabas zinātnes, kas nodarbojas ar minerālu ķīmisko īpašību un kristālu struktūru izpēti. Mazliet no kristalogrāfijas – eksperimentālās zinātnes, kas pēta atomu izkārtojumu cietvielā, un diezgan daudz no gemoloģijas, kas pēta rotakmeņu (pusdārgakmeņu un dārgakmeņu) ķīmiskās, fizikālās un optiskās īpašības un apstrādes tehnoloģijas.

! UZ IEVADNODARBĪBU DROŠI ŅEMIET LĪDZI SAVUS AKMEŅUS, KRISTĀLUS VAI ROTAS !

Seminārs "Kā izvēlēties īsto „akmeni”?"

2020.gada 20.augustā sadarbībā ar žurnālu "Spīgana"

Laika rata pietura Evertos - 8. un 9.augustā

Tiekamies sensētā "Everti"!

Brīvā dabā, Zemgales lauku plašumos. Būs akmeņi, būs zvaigznes... Arī naksnīgajās debesīs cerams, jo ap to laiku vajadzētu būt krāšņam zvaigžņu lietum. Lasīšu lekciju žurnāla "Spīgana" runātavā. Pārējā laikā - individuālas sarunas un konsultācijas.

III Ezotēriskā meistardarbnīca "Dzintara Latvija"
2020. gada 5. jūlijā 

Intriģējoši, aizraujoši, mistiski. Pasaulē ir daudz noslēpumainā, daudz nezināmā. Šī meistardarbnīca ir iespēja iepazīt to, ko nevar iepazīt ikdienā. 

Lekcijas par aizraujošām ezotēriskām tēmām, meistarklases, iespējas izvēlēties kursus, iepazīt mācību centru piedāvājumus, izveidot lietišķos kontaktus. Lektori – spilgtas un interesantas personības, zinoši un ar vēlmi dalīties.

„Dzintara Latvija” - jaunu ideju, jaunu perspektīvu, jaunu iespēju un projektu meistardarbnīca. Gaidīsim jūs burvīgā vietā Vecrīgas sirdī ar bagātu vēsturi un īpašu auru. Būs arī neformālas sarunas pie kafijas tases.


PASĀKUMA PROGRAMMA

Žurnāla "Praktiskā Astroloģija" redakcija un lasītāji viesojas Baldones observatorijā

Manis radītajam, mīļotajam un lolotajam žurnālam "Praktiskā Astroloģija" ir daudz atmiņu. Un izbraucienu stāstu. Bija burvīga tradīcija ar lasītājiem doties piedzīvojumos. Katru gadu. Daudzi tagad dalās ar ceļojumu atmiņām. Es arī nevaru palikt malā. 🥰 Iesākumā fotostāsts no 2013. gada. Bet būs vēl. :)