III Ezotēriskā meistardarbnīca "Dzintara Latvija"

Intriģējoši, aizraujoši, mistiski

III Ezotēriskā meistardarbnīca "Dzintara Latvija"

2020. gada 5. jūlijā plkst. 11.00 Rīgā, „Hotel Roma” Kamīnzālē.

Intriģējoši, aizraujoši, mistiski. Pasaulē ir daudz noslēpumainā, daudz nezināmā. Šī meistardarbnīca ir iespēja iepazīt to, ko nevar iepazīt ikdienā. Lektori – interesantas personības.

Lekcijas par aizraujošām ezotēriskām tēmām, meistarklases, iespējas izvēlēties kursus, iepazīt mācību centru piedāvājumus, izveidot lietišķos kontaktus. Lektori – spilgtas un interesantas personības, zinoši un ar vēlmi dalīties.„Dzintara Latvija” - jaunu ideju, jaunu perspektīvu, jaunu iespēju un projektu meistardarbnīca.


Gaidīsim jūs burvīgā vietā Vecrīgas sirdī ar bagātu vēsturi un īpašu auru. Būs arī neformālas sarunas pie kafijas tases.

PASĀKUMA PROGRAMMA

11.00 – 11.15 Atklāšana.

**

11.15 – 12.15 “Kristālu/minerālu kopšana un senās tradīcijas”.
Кā izvēlēties īsto „akmeni”, kristālu/minerālu attīrīšana un enerģētiskā uzlādēšana senajās tradīcijās, saudzīga kopšana un glabāšana.
Lektore Meistare Guna Kārkliņa (Latvija, Rīga)
Sabiedriskās organizācijas „Starptautiskā Baltijas Ezotērisko mākslu akadēmija” valdes locekle.
Apguvusi kursu „Mineraloģija” Rīgas Tehniskajā universitātē (2019.), „Dārgakmeņi, to sintētiskie analogi un imitācijas” Vernadska vārdā nosauktā Krievijas Valsts Ģeoloģijas muzeja /mineroloģijas laboratorijā (2020.), privātstundas pie pasniedzēja ar ASV Gemoloģijas institūta izglītību (2018./19.), senās minerālu izvēles, nēsāšanas un attīrīšanas tradīcijas Taro skolā „AditiGeja” (2000.).
**
12.15 – 12.30 Kafijas pauze.
**
12.30 – 14.00 „Autorizlikums un tā lasīšana”.
Taro kārtis. Taro kāršu kava un tās izmantošana. Taro Meistars-klients-izlikums-konsultācija. Baltā kārts. Noteikumi un vibrāciju skaitīšana izlikumā.
Lektore Meistare Ingrida Erdmane (Latvija, Rīga)
Sabiedriskās organizācijas „Starptautiskā Baltijas Ezotērisko mākslu akadēmija” valdes locekle.
Starptautiskās Jaunā Cilvēka attīstības akadēmijas pasniedzēja, Taro Meistare, numeroloģe.
**
14.00 – 14.10 Kafijas pauze.
**
14.10 – 15.10 „Taro viktorīna „ABC””.
Vieglā un interesantā spēles formā meistardarbnīcas dalībnieki varēs piedalīties sacensībās. Dalībnieki sadalīsies komandās un izmantojot 40 Jauno Arkānu Taro kārtis (no Raidera-Vaita kavas), atbildēs uz dažiem jautājumiem. Tiesneši novērtēs atbildes, un uzvarētājs saņems veicināšanas balvu!
Lektore Meistare Helga E. (Latvija, Rīga)
Sabiedriskās organizācijas „Starptautiskā Baltijas Ezotērisko mākslu akadēmija” un Starptautiskās Jaunā Cilvēka attīstības Akadēmijas vadītāja, Taro Lielmeistare, „Dzintara Latvijas” un akcijas „Latvijas miera riņķa deja” organizatore.
**
15.10 – 15.30 – Kopīga fotografēšanās.
**
15.30 – 16.30 – Pusdienas pārtraukums.
**
16.30 – 17.30 – “Ievads mezglu siešanā. Amuleti un šambalas”.
Mezglu siešana izsenis bijis viens no maģijas veidiem, kas ļauj ikdienā radīt labvēlīgu enerģētisko lauku. Zinot siešanas pamatus, var apgūt arvien sarežģītākus mezglus, kas var kalpot arī kā rotaslietu sastāvdaļa. Lekcijā - par mezglu veidošanos, to simbolisko nozīmi, un praktiski padomi mezglu siešanā.
Lektore Meistare Ilze Vainovska (Latvija, Rīga)
Māksliniece praktiķe, zīmola „Noķerts Liepajā/Captured in Liepaja” radītāja. Strādā ar neapstrādātu vietējo dzintaru.
**
17.30 – 18.30 – “Rūnas kā Visuma spēles instruments. Visuma spēles atspulgs rūnu instrumentos - uguns, ūdens, gaiss, zeme un laiks”.
Lektore Meistare Margo (Latvija, Rīga)
Rūnu skolas vadītāja, Rūnu meistare, dziedniece, mags.
**
18.30 - 18.40 Kafijas pauze.
**
18.40 – 19.40 – "Vara un viss par to”.
Ko tā nozīmē mūsu dzīvē, ar ko vilina, kādi arkāni par to atbild un kā tās jēga atveras liktenī, kas pēc viņas tiecas. Vara vīrišķajā un sievišķajā veidolā.
Lektore Meistare Gaļina Panca (Latvija, Rīga)
Žurnāliste. Sieviešu žurnāla “Lilit” Psiholoģijas nodaļas redaktore. Centra “Arkādija” vadītāja.
**
19.40 – 20.40 - „Ko par mums vēsta roku pirksti, ko un kādas īpašības tie sevī slēpj, kā smelties gribasspēku caur roku pirkstiem, kas norāda uz mūsu elastību u.c.”
Lektore Meistare Anita Lasmane (Latvija, Rīga)
Praktizējoša ezotēriķe, parapsiholoģe, medijs. Autore kārtīm „Ziedu orākuls” un grāmatai „Spēka un veiksmes vārdi” (2020.) Publicējusies žurnālā „Mistērija”, „Taka”, „Zintnieks, piedalījusies Pokaiņu Zināšanu gadatirgū, meistardarbnīcā „Dzintara Latvija”, dziednieku salidojumā „Reģu diena” u.c.
**
20.40 - 21.00 Noslēgums.
*

Līdz 4. jūlijam programma var mainīties.

P.S. Visas dienas garumā „Dzintara Latvijas” informācijas un sabiedrisko attiecību speciāliste Guna Kārkliņa intervēs Meistarus, kuri dalījās ar savām zināšanām. Par to, kas viņiem svarīgs kā savas jomas speciālistiem un kā cilvēkiem. Mīļi gaidīsim jūs 5. jūlijā ezotēriskajā meistardarbnīcā „Dzintara Latvija”! Pasākuma norises vietas adrese: Rīgā, „Hotel Roma”, Kaļķu ielā 28, Kamīnzālē.

Tel.: +371 29518980; +371 28812226

Dalības maksa: Iegādājoties ar pārskaitījumu līdz 3. jūlijam. Par visu dienu (5.jūlijā) – 85 eiro Par vienu meistarklasi – 35 eiro Samaksāt var ar pārskaitījumu „Starptautiskās Baltijas Ezoterisko mākslu akadēmijas” kontā: LV30PARX0023179050001 Maksājuma uzdevumā jānorāda: Ezotēriskā meistardarbnīca „Dzintara Latvija”, 5.07.2020. Maksājot pasākuma dienā uz vietas, dalības maksa: Par visu dienu (5. jūlijā) – 95 eiro Par vienu meistarklasi – 45 eiro

Projektam „Dzintara Latvija” ir liela nozīme, jo tas apvieno Latvijas vadošos ezotērikas jomu Meistarus un speciālistus. Meistardarbnīca - tā ir iespēja iepazīties, satikt domubiedrus un iespējamos sadarbības partnerus, apmainīties kontaktiem, uzzināt par dažādu skolu meistarklasēm, kā arī izvēlēties savu novirzienu apmācībām gan klātienē, gan on-line.

Kāpēc „Dzintara Latvija”?

Dzintars ir Latvijas simbols, kurš nes sevī gan jūras ūdeņu aukstumu, gan augu valsts siltumu. Katrs Meistars šajā meistardarbnīcā ir kā gabaliņš saulaina dzintara. Visi kopā viņi veido vienu veselumu – „Latvijas dzintara kaklarotu”!

Galvenā mūsu Ezotēriskās meistardarbnīcas atšķirība no festivāla formāta ir tāda, ka visi varēs noklausīties katru Meistaru un iepazīties ar viņa programmu. Projekta mērķis - zināšanu kvalitāte un daudzveidība. Ezotērisko meistardarbnīcu organizē sabiedriskā organizācija „Starptautiskā Baltijas Ezotērisko mākslu akadēmija” (Rīga, Latvija). Vadītāja: Helga E. (Rīga, Latvija) Informācijas un sabiedrisko attiecību direktore: Guna Kārkliņa (Rīga, Latvija) Organizatoriskā direktore: Ingrida Erdmane (Rīga, Latvija)