Laika rata pietura Evertos - 8. un 9.augustā

Tiekamies sensētā "Everti"!

Brīvā dabā, Zemgales lauku plašumos. Būs akmeņi, būs zvaigznes... Arī naksnīgajās debesīs cerams, jo ap to laiku vajadzētu būt krāšņam zvaigžņu lietum. Lasīšu lekciju žurnāla "Spīgana" runātavā. Pārējā laikā - individuālas sarunas un konsultācijas.
SEMINĀRS. "Kā izvēlēties īsto „akmeni”?"

Sadarbībā ar lieliskajiem partneriem - žurnālu "Spīgana" – rīkoju „akmentiņu” semināru. Interesanti, noderīgi, praktiski un aizraujoši!


20. augustā (ceturtdien) plkst. 18.30–21.00 Dzirnavu ielā 21, "Latvijas medijos" (ēdnīcas telpās). Ar "Spīgana" abonementu dalības maksa 25 eiro, citiem apmeklētājiem 35 eiro. Pieteikšanas līdz 17.augustam pa e-pastu [email protected] vai - tālr. +37128812226 (vietu skaits ierobežots). 

***

SPĪGANA aicina - seminārs KĀ IZVĒLĒTIES ĪSTO AKMENI?

  • Kristālu un minerālu attīrīšana un enerģētiskā uzlādēšana senajās tradīcijās. 

  •  Kā saudzīgi kopt un glabāt? 

Lektore: Guna Kārkliņa sertificēta astroloģe un minerālu eksperte. Astroloģijā darbojas jau sen, bet pēdējos gados dzīvē esot sācies „akmeņu laikmets”. Apguvusi kursu „Mineraloģija” Rīgas Tehniskajā universitātē (2019.), „Dārgakmeņi, to sintētiskie analogi un imitācijas” Vernadska vārdā nosauktā Krievijas Valsts Ģeoloģijas muzeja /mineroloģijas laboratorijā (2020.), privātstundas pie pasniedzēja ar ASV Gemoloģijas institūta izglītību (2018./19.), senās minerālu izvēles, nēsāšanas un attīrīšanas tradīcijas Taro skolā „AditiGeja” (2000.).
Informācija sociālajos tīklos

Agrāk notikušie pasākumi

III Ezotēriskā meistardarbnīca "Dzintara Latvija"
2020. gada 5. jūlijā plkst. 11.00 Rīgā, „Hotel Roma” Kamīnzālē.

Intriģējoši, aizraujoši, mistiski. Pasaulē ir daudz noslēpumainā, daudz nezināmā. Šī meistardarbnīca ir iespēja iepazīt to, ko nevar iepazīt ikdienā. 

Lekcijas par aizraujošām ezotēriskām tēmām, meistarklases, iespējas izvēlēties kursus, iepazīt mācību centru piedāvājumus, izveidot lietišķos kontaktus. Lektori – spilgtas un interesantas personības, zinoši un ar vēlmi dalīties.

„Dzintara Latvija” - jaunu ideju, jaunu perspektīvu, jaunu iespēju un projektu meistardarbnīca. Gaidīsim jūs burvīgā vietā Vecrīgas sirdī ar bagātu vēsturi un īpašu auru. Būs arī neformālas sarunas pie kafijas tases.


PASĀKUMA PROGRAMMA

Žurnāla "Praktiskā Astroloģija" redakcija un lasītāji viesojas Baldones observatorijā

Manis radītajam, mīļotajam un lolotajam žurnālam "Praktiskā Astroloģija" ir daudz atmiņu. Un izbraucienu stāstu. Bija burvīga tradīcija ar lasītājiem doties piedzīvojumos. Katru gadu. Daudzi tagad dalās ar ceļojumu atmiņām. Es arī nevaru palikt malā. 🥰 Iesākumā fotostāsts no 2013. gada. Bet būs vēl. :)


 .